O mně

Kdo jsem

motylNarodila jsem se 7 listopadu 1968 v Yakutii, poblíž diamantových dolů. Moje dětství proběhlo mezi hromadami sněhu, polární září a teplotami  40/-50C.

Od útlého věku jsem věděla, že chci léčit lidi. Ale osud se postaral o to, že se moje dětské sny podařilo uskutečnit až v roce 2018, kdy jsem úspěšně ukončila studium tradiční čínské medicíny v Praze.

Studovala jsem institut TCM na Národní třídě a tímto bych chtěla poděkovat MUDr. Luckému, MUDr. Ebenové a MUDr. Komarkové za skvělý přistup k studentům, za jejích nadšení a elán, který nám po celou dobu studia předávali. Také chci poděkovat mojí skvělé třídě za nádherné společné chvíli studia a sebepoznání, pro mě tohle období bude nezapomenutelnou časti mého života.

Po studiu jsem nastoupila na 1,5 -letou stáž k skvělé  MUDr. Ebenové na kliniku Meridián Praha, kde jsem svoje teoretické znalosti mohla ověřit v praxi na velké klinice.

Čínskou medicínu můžete studovat celý život a nikdy nebudete vědět vše. Snažím se pravidelně navštěvovat semináře a vzdělávat se i v zahraničí. Je to moje opravdová láska a koníček na celý život. A za to jsem nesmírně vděčná.

Více z této kategorie: « Tradiční čínská medicína Ceník »

Kontaktní formulář

Pro rezervaci služby a termínu přejděte do menu Rezervace

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Před odesláním formuláře je nutné označit souhlas se zpracováním osobních údajů.